Інформаційна довідка

Світовий банк, заснований в 1944 році, є однією з найбільших у світі організацій, що надають допомогу з метою розвитку.Однією з цілей Світового банку є заохочення інвестування країн-членів в інші країни, особливо в такі, що розвиваються. На сьогоднішній день, до групи Світового банку входять п’ять міжнародних організацій:

Міжнародний банк реконструкції та розвитку

Міжнародний банк реконструкції та розвитку надає кредити урядам країн із середнім рівнем доходу і кредитоспроможних країн з низьким рівнем доходу.

Міжнародна асоціація розвитку

Міжнародна асоціація розвитку надає безпроцентні кредити  і гранти урядам найбідніших країн.

Міжнародна фінансова корпорація

Міжнародна фінансова корпорація  є найбільшим глобальним інститутом розвитку, що фокусує свою діяльність на приватному секторі. Вона допомагає країнам, що розвиваються в досягненні стійкого зростання за допомогою фінансування інвестицій, мобілізації капіталу на міжнародних фінансових ринках та надання консультативних послуг компаніям і урядам.

Багатостороння агенція з  гарантій інвестицій

Багатостороннє агентство з інвестиційних гарантій була створена в 1988 році для стимулювання прямих іноземних інвестицій в країни, що розвиваються для підтримки економічного зростання, скорочення бідності і поліпшення умов життя людей. Агентство пропонує страхування політичних ризиків інвесторам і кредиторам.

Міжнародний центр з урегулювання інвестиційних суперечок

Міжнародний центр по врегулюванню інвестиційних суперечок надає міжнародні механізми врегулювання і арбітраж інвестиційних спорів.

Опубліковано у Світовий банк. Додати до закладок постійне посилання.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vova/data/www/country.loda.gov.ua/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405