Історія співпраці

20.05.2016 – Візит на Львівщину французької делегації на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні пані Ізабель Дюмон, з метою вшанування пам’яті французьких військовополонених, які загинули у 1941-1943 роках в концентраційному таборі “Шталаг-325”.

25.07.2016 – Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся із представниками аграрного сектору та Посольства Франції. Учасники зустрічі обговорили реалізацію проекту “Підвищення інформованості та оцінка потенціалу валоризації високоякісних харчових продуктів у Львівській області”.

17.10.2016  Зустріч голови Львівської облдержадміністрації  О. Синютки із Надзвичайним та Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон.

17.03.2017 –  відбулася зустріч голови Львівської облдержадміністрації О.Синютки із Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон.

18.03.2017 – відбулася зустріч голови Львівської облдержадміністрації О.Синютки із Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон та Львівським міським головою Андрієм Садовим.

13.04.2017  ̶ за участі представників Посольства Французької Республіки, відбулись заходи з нагоди вшанування жертв пам’яті загиблих Французьких воїнів в концтаборі м. Рава Руська.

14.04.2017 – відбулася зустріч із французькою делегацією на тему вивчення регіональних особливостей медіа у Львівській області та обговорення потенційних напрямків двостороннього співробітництва.

 

Опубліковано у Франція. Додати до закладок постійне посилання.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vova/data/www/country.loda.gov.ua/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405